Epson wprowadza model WorkForce Pro WF-6590DWF, który, jak zapewnia producent, pozwala na 80% oszczędności dla firmy. Przyjrzyjmy się bliżej temu modelowi kserokopiarki.

Epson WorkForce Pro WF-6590DWF - wielofunkcyjne urządzenie kolorowe

Epson WorkForce Pro WF-6590DWF

W Epson WorkForce Pro WF-6590DWF wprowadzono możliwość drukowania i skanowania bezpośrednio z urządzeń z systemem Android dzięki funkcji parowania NFC. Użytkownik może również przesyłać dokumenty do druku za pomocą adresu e-mail. Zdalne sterowanie urządzeniami wielofunkcyjnymi to już standard w obecnych czasach – nie wyobrażamy sobie codziennej pracy bez tego typu udogodnień.

Zarządzanie dokumentami - zaawansowane możliwości Epson WorkForce Pro WF-6590DWF

Możliwości tego wielofunkcyjnego kolorowego urządzenia dają się w łatwy sposób regulować i dostosowywać za pomocą oprogramowania Document CapturePro i ProServer5, co pozwala łatwo i bezpiecznie modernizować wszystkie zadania i procesy. Urządzenie można także połączyć z większością systemów zarządzania dokumentacją.

Drukowanie i skanowanie - błyskawiczna praca urządzenia dzięki jednoprzebiegowemu RADF

Nawet najbardziej zaawansowane możliwości urządzenia nie są tak istotne, jeżeli nie zostaną zapewnione podstawowe funkcje wykorzystywane na co dzień w biurze, placówce bankowej, szkole czy innym rodzaju miejsca pracy. Drukarka produkuje pierwszą stronę w zaledwie siedem sekund, dzięki czemu WF-6590DWF błyskawicznie radzi sobie z niewielkimi zadaniami. Skanowanie za pomocą jednoprzebiegowego RADF z dużą szybkością dodatkowo podnosi wydajność pracy urządzenia.

Gdzie te oszczędności?

Marka Epson postanowiła zadbać o środowisko i w tym celu zastosowała zaawansowane funkcje oszczędzania energii. Dzięki tym zabiegom wielofunkcyjne urządzenie kolorowe Epson WorkForce jest w stanie zaoszczędzić aż do 80% prądu. Trzeba przyznać, że jest to imponujący wynik!

Koszty eksploatacji

Tutaj również model WF-6590DWF znacząco wyróżnił się wśród niemałej przecież konkurencji. Epson zapewnia, że za pomocą serii urządzeń WorkForce, firma z powodzeniem może oszczędzić do 50% na koszcie wydruku jednej strony A4, a z wykorzystaniem opcji wydruku dwustronnego, także na papierze!

Prędkość WorkForce WF-6590DWF

Prędkość drukowania i skanowania w tym modelu wielofunkcyjnego urządzenia od Epsona wynosi:

  • szybkość drukowania: 34 stron/minutę
  • szybkość skanowania: 23 stron/minutę

Dodatkowo, wydruki sporządzane są w niesamowitej rozdzielczości 4800×1200 dpi. Taka rozdzielczość to niewątpliwie wysoka jakość drukowanych materiałów. Brak widocznych przejść tonalnych i niezwykła precyzja, z jaką mamy do czynienia gwarantuje niezapomniane wrażenia wizualne.

Niesamowite kolory - WorkForce Pro WF-6590DWF

Przepiękne odwzorowanie barw dzięki zastosowanej technologii pigmentowej, praktycznie niewidoczne przejścia tonalne.

Gdzie znaleźć model WorkForce WF-6590DWF?

Sklep internetowy zapewniający najnowsze urządzenia biurowe oraz materiały eksploatacyjne www.agapo.pl

Urządzenie dostępne po kliknięciu w obrazek