MUNDIAL 2018: TERMINARZ GRUP MISTRZOSTW ŚWIATA W ROSJI
(GODZINY WEDŁUG CZASU W POLSCE):
MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ 2018 – TERMINARZ GRUPA A
czwartek, 14 czerwca
- Rosja – Arabia Saudyjska (Moskwa, Łużniki, godz. 17.00)
piątek, 15 czerwca
- Egipt – Urugwaj (Jekaterynburg, 14.00)
wtorek, 19 czerwca
- Rosja – Egipt (Sankt Petersburg, 20.00)
środa, 20 czerwca
- Urugwaj – Arabia Saudyjska (Rostów nad Donem, 17.00)
poniedziałek, 25 czerwca
- Urugwaj – Rosja (Samara, 16.00)
- Arabia Saudyjska – Egipt (Wołgograd, 16.00)
MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ 2018 – TERMINARZ GRUPA B
piątek, 15 czerwca
- Maroko – Iran (Sankt Petersburg, 17.00)
- Portugalia – Hiszpania (Soczi, 20.00)
środa, 20 czerwca
- Portugalia – Maroko (Moskwa, Łużniki, 14.00)
- Iran – Hiszpania (Kazań, 20.00)
poniedziałek, 25 czerwca
- Iran – Portugalia (Sarańsk, 20.00)
- Hiszpania – Maroko (Kaliningrad, 20.00)
MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ 2018 – TERMINARZ GRUPA C
sobota, 16 czerwca
- Francja – Australia (Kazań, 12.00)
- Peru – Dania (Sarańsk, 18.00)
czwartek, 21 czerwca
- Dania – Australia (Samara, 14.00)
- Francja – Peru (Jekaterynburg, 17.00)
wtorek, 26 czerwca
- Dania – Francja (Moskwa, Łużniki, 16.00)
- Australia – Peru (Soczi, 16.00)
MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ 2018 – TERMINARZ GRUPA D
sobota, 16 czerwca
- Argentyna – Islandia (Moskwa, Spartak, 15.00)
- Chorwacja – Nigeria (Kaliningrad, 21.00)
czwartek, 21 czerwca
- Argentyna – Chorwacja (Niżny Nowogród, 20.00)
piątek, 22 czerwca
- Nigeria – Islandia (Wołgograd, 17.00)
wtorek, 26 czerwca
- Nigeria – Argentyna (Sankt Petersburg, 20.00)
- Islandia – Chorwacja (Rostów nad Donem, 20.00)
MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ 2018 – TERMINARZ GRUPA E
niedziela, 17 czerwca
- Kostaryka – Serbia (Samara, 14.00)
- Brazylia – Szwajcaria (Rostów nad Donem, 20.00)
piątek, 22 czerwca
- Brazylia – Kostaryka (Sankt Petersburg, 14.00)
- Serbia – Szwajcaria (Kaliningrad, 20.00)
środa, 27 czerwca
- Serbia – Brazylia (Moskwa, Spartak, 20.00)
- Szwajcaria – Kostaryka (Niżny Nowogród, 20.00)
MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ 2018 – TERMINARZ GRUPA F
niedziela, 17 czerwca
- Niemcy – Meksyk (Moskwa, Łużniki, 17.00)
poniedziałek, 18 czerwca
- Szwecja – Korea Płd. (Niżny Nowogród, 14.00)
sobota, 23 czerwca
- Korea Płd. – Meksyk (Rostów nad Donem, 17.00)
- Niemcy – Szwecja (Soczi, 20.00)
środa, 27 czerwca
- Korea Płd. – Niemcy (Kazań, 16.00)
- Meksyk – Szwecja (Jekaterynburg, 16.00)
MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ 2018 – TERMINARZ GRUPA G
poniedziałek, 18 czerwca
- Belgia – Panama (Soczi, 17.00)
- Tunezja – Anglia (Wołgograd, 20.00)
sobota, 23 czerwca
- Belgia – Tunezja (Moskwa, Spartak, 14.00)
niedziela, 24 czerwca
- Anglia – Panama (Niżny Nowogród, 14.00)
czwartek, 28 czerwca
- Anglia – Belgia (Kaliningrad, 20.00)
- Panama – Tunezja (Sarańsk, 20.00)
MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ 2018 – TERMINARZ GRUPA H
wtorek, 19 czerwca
- Kolumbia – Japonia (Sarańsk, 14.00)
- Polska – Senegal (Moskwa, Spartak, 17.00)
niedziela, 24 czerwca
- Japonia – Senegal (Jekaterynburg, 17.00)
- Polska – Kolumbia (Kazań, 20.00)
czwartek, 28 czerwca
- Japonia – Polska (Wołgograd, 16.00)
- Senegal – Kolumbia (Samara, 16.00)
MUNDIAL 2018 – DRABINKA MISTRZOSTW ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ
MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ 2018 – TERMINARZ 1/8 FINAŁU
sobota, 30 czerwca
- 1. w grupie C – 2. w grupie D (Kazań, 16.00)
- 1. w grupie A – 2. w grupie B (Soczi, 20.00)
niedziela, 1 lipca
- 1. w grupie B – 2. w grupie A (Moskwa, Łużniki, 16.00)
- 1. w grupie D – 2. w grupie C (Niżny Nowogród, 20.00)
poniedziałek, 2 lipca
- 1. w grupie E – 2. w grupie F (Samara, 16.00)
- 1. w grupie G – 2. w grupie H (Rostów nad Donem, 20.00)
wtorek, 3 lipca
- 1. w grupie F – 2. w grupie E (Sankt Petersburg, 16.00)
- 1. w grupie H – 2. w grupie G (Moskwa, Spartak, 20.00)
MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ 2018 – ĆWIERĆFINAŁY
piątek, 6 lipca
- I. ćwierćfinał: zwycięzca A1-B2 – zwycięzca C1-D2 (Niżny Nowogród, 16.00)
- II. ćwierćfinał: zwycięzca E1-F2 – zwycięzca G1-H2 (Kazań, 20.00)
sobota, 7 lipca
- III. ćwierćfinał: zwycięzca F1-E2 – zwycięzca H1-G2 (Samara, 16.00)
- IV. ćwierćfinał: zwycięzca B1-A2 – zwycięzca D1-C2 (Soczi, 20.00)
MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ 2018 – PÓŁFINAŁY
wtorek, 10 lipca
- zwycięzca ćwierćfinału I – zwycięzca ćwierćfinału II (Sankt Petersburg, 20.00)
środa, 11 lipca
- zwycięzca ćwierćfinału III – zwycięzca ćwierćfinału IV (Moskwa, Łużniki, 20.00)
MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ 2018 – MECZ O 3. MIEJSCE
- sobota, 14 lipca (Sankt Petersburg, 16.00)
MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ 2018 – FINAŁ
- niedziela, 15 lipca (Moskwa, Łużniki, 17.00)