O firmie

O firmie
5 (100%) 8 votes

CZĘSTOCHOWA DOBRY SERWIS!

Firma “PC-NET” działa na rynku od 1995 roku.

Jako Autoryzowany Partner Handlowy Nashuatec oraz Develop zajmujemy się głównie sprzedażą i serwisem kserokopiarek oraz drukarek.
Posiadamy siedzibę i salon wystawowy w Częstochowie przy ulicy Słonecznikowej 6b ( dzielnica Północ, 6 minut drogi od Centrum Handlowego M1 ), gdzie prowadzimy prezentacje sprzętu dla odwiedzających naszą siedzibę klientów.

W trosce o Klienta oraz dla zapewnienia wysokiego standardu obsługi zajmujemy się kompleksową realizacją zapotrzebowań biurowych od doradztwa poprzez montaż i uruchomienie, a kończąc na pełnym przeszkoleniu personelu z zakresu obsługi zainstalowanych urządzeń biurowych oraz stałej opiece serwisowej nad sprzętem.
Doradzamy, jak korzystać z nowoczesnych rozwiązań biurowych, aby praca była wygodna i ekonomiczna. Dostarczamy niezbitych dowodów, że środki zainwestowane w sprzęt światowej klasy, zwracają się błyskawicznie. Nasi Klienci współpracując z nami zyskują nieodpłatne doradztwo przy wyborze sprzętu, szybką wycenę, fachowy, tani i szybki serwis.

Co nas wyróżnia:
Długoletnie doświadczenie w branży urządzeń biurowych.
Sprzedaż i serwis wszelkich urządzeń biurowych dostępnych na rynku nowych i używanych.
Kompleksowość – od doradztwa po sprzedaż, instalację, szkolenie oraz serwis.
Nieodpłatne doradztwo przy wyborze sprzętu.
Nieodpłatne audyty ograniczające koszty.
TCO.
Szybki, tani i fachowy serwis.
Nieodpłatne ekspertyzy serwisowe.
Dostawa i serwis sprzętu bez kosztów dojazdu.