Dwie laserowe drukarki Neverstop Laser 1000a, 1000w oraz dwa modele wielofunkcyjnych urządzeń mono Neverstop Laser 1200a, 1200w - co prezentują najnowsze modele serii Neverstop od HP?

HP Neverstop – co kryje się za nowościami od HP? Już w połowie tego miesiąca do sklepów wkracza nowa era drukowania i kopiowania laserowego. Wraz z najnowszą propozycją marki HP, kupujesz sobie wygodę i swobodę użytkowania, komfort pracy, łatwość obsługi i supernowoczesność! A do tego ten design….

Każdy, kto poznał już trochę sposób pracy z urządzeniami wykorzystującymi do druku rozwiązania laserowe, zdaje sobie sprawę z niektórych niedogodności z tym związanych. Super wydajność i rzeczywiście trwały wydruk to niewątpliwe zalety druku laserowego, ale już niespodziewane przerwy w pracy z powodu braku tonera lub jego wymiana stanowią dla niektórych nie lada wyzwanie.

Być może zarówno konsumenci, jak i producenci przywykli do obecnego stanu rzeczy i po prostu przestali o problemie myśleć. Na szczęście, istnieją jeszcze specjaliści od innowacji, którym nie wystarczają dotychczasowe rozwiązania i zawsze szukać będą dla nas, użytkowników, najnowszych udogodnień.

Takich specjalistów zatrudnia firma HP, która od wielu lat wiedzie prym na rynku urządzeń IT. Jak widać, inwestycja się opłaciła, bo wprowadzone nowe zastosowania rokują bardzo dobrze na przyszłość.

Wymiana tonera, do której nie jest potrzebny serwis ani żadna osoba z działu IT!

I to chyba jedna z najważniejszych nowości wprowadzonych w linii HP Neverstop Laser. Toner dedykowany do urządzenia to specjalnie zaprojektowany, łatwy w użyciu aplikator, który wystarczy umieścić w przeznaczonym do tego miejscu w drukarce/kopiarce Neverstop, przekręcić i “wstrzyknąć” do środka. Et voila!

Wydajność urządzeń HP Neverstop Laser

Jak już wspominaliśmy wcześniej, linia Neverstop Laser dedykowana jest użytkownikom domowym oraz niewielkim firmom, które zatrudniają do dziesięciu pracowników. Stąd też sugerowane miesięczne obłożenia, które powinny zamknąć się w granicy 20 tysięcy kopii/wydruków. 

Ponadto, urządzenia oferują wydruk monochromatyczny w prędkości do 20 stron na minutę, jeżeli wybierzemy maksymalny możliwy format – A4. 

Koszty eksploatacyjne

Jak zapewnia producent, wydruk strony A4 nie powinien przekroczyć magicznych 2 groszy, co do tej pory uzyskiwane było w urządzeniach formatu A3 używanych w dużych firmach dla zapewnienia oszczędności. 

Same tonery, według HP mają kosztować w okolicach 49 zł brutto. 

Przyznacie, że to niewielkie koszty, jak na urządzenia laserowe, prawda?

Minimalistyczna obudowa i wysoka jakość wykonania linii HP Neverstop Laser

Esteci będą zachwyceni prostą formą i nienachalnymi kolorami użytymi w serii Neverstop. Urządzenia pięknie zaprezentują się w każdej przestrzeni biurowej, na każdym domowym, a także firmowym biurku. Do tego zajmują niewiele miejsca i, jeśli rzucają się w oczy, to tylko ze względu na swoją atrakcyjność:) Z resztą, oceńcie sami: