Od jakiegoś czasu marka Epson zachwyca kolorami, co stoi za niezwykłą jakością barw?

pigmenty Epson

Pigmenty Epson to wydruki kolorowe niezwykłej jakości, piękne odwzorowanie barw i niewidoczne przejścia tonalne. Prezentujemy najnowszą propozycję marki Epson dla użytkowników wymagających pierwszorzędnych kolorowych kopii.

Już od dawna Epson przoduje na rynku urządzeń drukujących – marka wciąż udoskonala swoje technologie i zdobywa kolejne patenty na innowacje.

Nie bez przyczyny Epson został uznany za jednego z liderów technologii w rankingu Thomson Reuters Top 100 Global Innovators i to przez 5 lat z rzędu!

Pigmenty Epson Claria

W swoich atramentach Claria Epson połączył zarówno technologie pigmentowe, jak i barwnikowe. Daje to niezwykle precyzyjny wydruk czarnego tekstu, a także gwarantuje piękną tonację produkcji kolorowych.

Z pomocą nowej technologii atramentów, można drukować zarówno proste szkolne projekty jak i bardziej zaawansowane kopie, np zdjęcia, rysunki, czy prace graficzne.

Rodzaj atramentu zależny od stopnia zaawansowania urządzenia

W zależności od wykorzystywanego urządzenia, Epson proponuje kilka rodzajów dedykowanych do nich atramentów.

W zależności od zaawansowania urządzenia i potrzeb użytkownika dzielą się na te do wykorzystywania w domu, w warunkach biznesowych, oraz przeznaczone dla fotografów, czy grafików i artystów.

Atrament Claria

Producent proponuje jego trzy wersje: pierwsza – Claria Home odpowiada potrzebom głównie użytkowników domowych. Nadaje się idealnie do drukowania wypracowań szkolnych, tekstów, ale też zdjęć, czy bardziej zaawansowanych prac.

Kolejną jest bardziej zaawansowana technologicznie wersja Claria Premium, która pozwala już na wydruki wysokiej jakości. Można dzięki nim drukować piękne błyszczące zdjęcia oraz wyraźne dokumenty.

Ostatnią z proponowanych opcji są atramenty Claria Photo HD przeznaczona dla profesjonalistów. Jak sama nazwa wskazuje idealnie nadaje się do produkowania zdjęć, a jej 6 kolorów zapewnią wyraźne szczegóły i niezwykłą gamę kolorów.

Atrament Durabrite Ultra

Zaprojektowany dla biznesu. Posiada właściwości szybkoschnące i zapewnia wyraźny wydruk oraz odporność rozmazywanie.

Cząsteczki pigmentu zostały pokryte żywicą, wszystko po to, by papier nie chłonął barwnika. Kolor pozostaje na powierzchni arkusza, dzięki czemu szybciej schnie i, jak zapewnia producent, zapewnia jakość wydruku laserowego.

Atrament Durabrite Ultra sprawdzi się doskonale we wszelkiego rodzaju biurach projektowych (np. architekci, inżynierzy).

Atrament UltraChrome HD

Rewelacyjna zdolność odwzorowania kolorów dzięki dodaniu dwóch barwników – zielonego i pomarańczowego. Prosty zabieg, który umożliwił zwiększenie zakresu tonalnego kolorów. Wydruki są dokładniejsze, szczegóły bardziej widoczne, a przejścia tonalne minimalne.

Do proponowanego zestawu można dołączyć jeszcze wkłady w czerni fotograficznej i czerni matowej.

Atrament UltraChrome HDR z bielą

Nowy biały wodny atrament.

Atrament UltraChrome HDX - pigmenty Epson

Profesjonalny tusz dający efekt maksymalnego odwzorowania kolorów, głębi i rozpiętości tonalnej.

Atrament UltraChrome K3 - pigmenty Epson

Zestaw 10 kolorowych atramentów precyzyjnie odzwierciedla obrazy monochromatyczne, zapewniając głęboką czerń. W atramencie zastosowano cztery poziomy czerni dla uzyskania maksymalnej głębi koloru czarnego oraz minimalnych przejść tonalnych i zmniejszenia ziarnistości.

Atrament UltraChrome K3 z technologią Vivid Magenta

Najbardziej zaawansowany technologicznie tusz oddający realistycznie kolory i najwyższą możliwą jakość obrazu. Tusz precyzyjnie oddaje kolor odcienia skóry, zapewnia nasycenie barw i szeroki zakres ekspresji. Ponadto wydruki są niezwykle trwałe i wyglądają idealnie w każdym świetle.

pigmenty Epson doskonałe odwzorowanie kolorów

Epson WorkForce Pro WF-6590DWF z innowacyjną technologią pigmentową

Pisaliśmy już o nim tutaj: Epson WorkForce Pro WF-6590DWF do 80% oszczędności dla firmy . To jeden z ciekawszych modeli z zastosowaną technologią pigmentową dostępnych na rynku. Samo urządzenie dostępne jest również pod linkiem, gdzie można poznać szczegółowe dane techniczne: Epson WorkForce Pro WF-6590DWF – wielofunkcyjne urządzenie kolorowe 4w1.

www.naprawadrukarek.pl