Certyfikaty

Nie wystarczy wieloletnie doświadczenie, by prowadzić profesjonalny serwis. Nasza ekipa to ludzie z doświadczeniem w serwisie urządzeń biurowych. Rynek wymaga ciągłego uczestniczenia w programach szkoleniowych i zdobywania kolejnych certyfikatów potwierdzających posiadane umiejętności. W związku z tym, że z roku na rok pojawiają się wciąż nowe urządzenia staramy się regularnie uczestniczyć w różnego rodzaju szkoleniach i eventach. Zapewniają one nam rozwój, a Państwu jakość usług na najwyższym poziomie.

Chcielibyśmy dostarczyć Państwu nie tylko najszerszy zakres usług, ale także urozmaiconą ofertę sprzętu oraz materiałów eksploatacyjnych. Dbamy o pozytywne relacje, które gwarantują stały dostęp zarówno do zapotrzebowania biurowego, jak i części zamiennych.

Poniżej prezentujemy uzyskane przez naszych techników dyplomy i autoryzacje od największych producentów i dystrybutorów urządzeń biurowych. Certyfikaty te potwierdzają fachowość naszego serwisu i znajomość urządzeń przez naszych pracowników. 25 lat doświadczenia pozwala na stałe utrzymywanie wysokiej jakości usług.

Tags:certyfikaty/PC-NET serwis drukarek/serwis kserokopiarek/naprawa urządzeń biurowych/certyfikaty PC-NET/Develop/Dell/certyfikat Dell/certyfikat Develop/certyfikat HP
Dummy tag / Second tag