CZĘSTOCHOWA DOBRY SERWIS KSEROKOPIAREK DOBRY SERWIS DRUKAREK​ DOBRY SERWIS URZĄDZEŃ WIELOFUNKCYJNYCH

PC-NET

ul. Słonecznikowa 6b 42-224 Częstochowa

Telefony

tel. 794 900 078 tel. 793 900 878 tel. 660 486 906

Agnieszka Latacz

Dyrektor, Dział Handlowy

Piotr Mielczarek

Kierownik, Dział Handlowy

Ilona Kocyga-Kos

Handlowiec

Rafał Latacz

Dyrektor, Dział Serwisu

Milena Kwiatkowska

Administrator witryn internetowych

Punkt zdawczy serwisu PC-NET w centrum miasta

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zarówno nowym i stałym Klientom naszego serwisu PC-NET (laptopy) otworzyliśmy „punkt zdawczy” urządzeń na serwis  w doskonałej lokalizacji. Teraz jeszcze szybciej oddasz swoje uszkodzone urządzenie do naprawy. Zapraszamy: al. Wolności 4 budynek DH Centrum (przy Mc Donald) poziom – 1 po schodach w dół za stoiskiem „Złotnika” (pracownia złotnicza).

Sprzęt można zostawić w punkcie po uprzednim wypełnieniu formularza „Zgłoszenie Serwisowe”, w który zostaną zawarte informację typu: imię, nazwisko, numer telefonu, e-mail, model urządzenia, numer seryjny, rodzaj usterki – dokładnie opisanie problemu.

Powyższe informacje umożliwią nam kontakt z Państwem, zdiagnozowanie usterki i wycenę jej naprawy. Nie naprawiamy sprzętu nim wcześniej nie poinformujemy Klienta o kosztach jakie będzie musiał ponieść.

Przed udaniem się do „Punktu Serwis PC-NET” zachęcamy do pobrania formularza Zgłoszenie Serwisowe, wcześniejsze jego uzupełnienie i załączenie do sprzętu (drukarka, laptop). W przypadku pytań prosimy o kontakt.