Kontakt

Kontakt
4 (80%) 6 votes

CZĘSTOCHOWA DOBRY SERWIS!

PC-NET

ul. Słonecznikowa 6B

42-224 Częstochowa

Czynne: pon. – pt. : 8 – 16
Telefon: 34 / 322 – 74 – 41     
Telefon: 34 / 389 – 29 – 99

DZIAŁ HANDLOWY

Agnieszka Latacz
Dyrektor, Dział Handlowy
alt tel:
e-mail:
gg:
skype:
660 – 486 – 906
agnieszka@pc-net.pl pcnet2@wp.pl
1075413
agnieszka.latacz

 

Piotr Mielczarek
Kierownik, Dział Sprzedaży
tel:
e-mail:
gg:
794 – 900 – 078

 

Ilona Kocyga-Kos
Handlowiec
alt tel:
e-mail:
gg:
793 – 900 – 878

DZIAŁ SERWISU

Rafał
Latacz
Dyrektor, Dział Serwisu
e-mail:
gg:

Dojazd do salonu i serwisu PC-NET

PC-NET Częstochowa ul. Słonecznikowa 6B


Wychodząc na przeciw oczekiwaniom zarówno nowym i stałym Klientom naszego serwisu PC-NET (laptopy, tablety). Otworzyliśmy „punkt zdawczy” urządzeń na serwis  w doskonałej lokalizacji. Teraz jeszcze szybciej oddasz swoje uszkodzone urządzenie do naprawy. Zapraszamy al. Wolności 4 budynek DH Centrum (przy Mc Donald) poziom – 1 po schodach w dół za stoiskiem „Złotnika” (pracownia złotnicza).
Sprzęt można zostawić w punkcie po uprzednim wypełnieniu formularza „Zgłoszenie Serwisowe”, w który zostaną zawarte informację typu: imię, nazwisko, numer telefonu, e-mail, model urządzenia, numer seryjny, rodzaj usterki – dokładnie opisanie problemu.
Powyższe informację umożliwią nam kontakt z Państwem, zdiagnozowanie usterki i wycenę jej naprawy. Nie naprawiamy sprzętu nim wcześniej nie poinformujemy Klienta o kosztach jakie będzie musiał ponieś.
Przed udaniem się do „Punktu Serwis PC-NET” zachęcamy do pobrania formularza Zgłoszenie Serwisowe”, wcześniejsze jego uzupełnienie i załączenie do sprzętu (tablet, laptop). W przypadku pytań prosimy o kontakt.

Nowy punkt zbiorczy urządzeń !!!