CZĘSTOCHOWA DOBRY SERWIS KSEROKOPIAREK DOBRY SERWIS DRUKAREK​ DOBRY SERWIS URZĄDZEŃ WIELOFUNKCYJNYCH

PC-NET

ul. Słonecznikowa 6b 42-224 Częstochowa

Telefony

tel. 794 900 078 tel. 793 900 878 tel. 660 486 906

Agnieszka Latacz

Dyrektor, Dział Handlowy

Piotr Mielczarek

Kierownik, Dział Handlowy

Rafał Latacz

Dyrektor, Dział Serwisu

Milena Kwiatkowska

Administrator witryn internetowych

Punkt zdawczy serwisu PC-NET w centrum miasta

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zarówno nowym i stałym Klientom naszego serwisu PC-NET (laptopy) otworzyliśmy „punkt zdawczy” urządzeń na serwis  w doskonałej lokalizacji. Teraz jeszcze szybciej oddasz swoje uszkodzone urządzenie do naprawy. Zapraszamy: al. Wolności 4 budynek DH Centrum (przy Mc Donald) poziom – 1 po schodach w dół za stoiskiem „Złotnika” (pracownia złotnicza).

Sprzęt można zostawić w punkcie po uprzednim wypełnieniu formularza „Zgłoszenie Serwisowe”, w który zostaną zawarte informację typu: imię, nazwisko, numer telefonu, e-mail, model urządzenia, numer seryjny, rodzaj usterki – dokładnie opisanie problemu.

Powyższe informacje umożliwią nam kontakt z Państwem, zdiagnozowanie usterki i wycenę jej naprawy. Nie naprawiamy sprzętu nim wcześniej nie poinformujemy Klienta o kosztach jakie będzie musiał ponieść.

Przed udaniem się do „Punktu Serwis PC-NET” zachęcamy do pobrania formularza Zgłoszenie Serwisowe, wcześniejsze jego uzupełnienie i załączenie do sprzętu (drukarka, laptop). W przypadku pytań prosimy o kontakt.