Naprawa drukarek w Częstochowie

Naprawa drukarek w Częstochowie – PC-NET – serwis urządzeń biurowych

Najgorsza z możliwych sytuacji w biurze? Awaria drukarki akurat wtedy, gdy trzeba coś wydrukować: Klient czeka na fakturę, przełożony na ważne dokumenty…

Znasz to? My spotykamy się z tym na co dzień, ponieważ od ponad 20 lat zajmujemy się naprawami właśnie tego typu sprzętów. Jesteśmy profesjonalnym serwisem, który zajmuje się naprawą drukarek w Częstochowie.

Możliwe przyczyny usterki - na wesoło

Historii na temat tego, co się stało, że nie działa moglibyśmy przytoczyć wiele… Drukarki były zalewane napojami wszelkiej maści, a jeśli już mówimy o maści, to bywało i tak, że problem stanowiła sierść jakiegoś domowego zwierzaka…hmm….

Jakakolwiek historia stojąca za uszkodzeniem urządzenia drukującego by się nie kryła, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu:)

Opowieści o zabawnych wydarzeniach z udziałem drukarek też chętnie wysłuchamy, być może będzie to ciekawy materiał na bloga 😉

... a tak na poważnie

Jest tego cała masa: zacięty papier, niewyraźny wydruk, “krzaczki”, uciążliwe migające diodki kontrolne, nie drukuje, komputer nie widzi

Cokolwiek by to nie było, naprawimy każdą drukarkę!

Skrupulatnie przejrzymy drukarkę, oczyścimy i ocenimy jej stan techniczny. Zajrzymy do środka, sprawdzimy, co należy wymienić, a co będzie funkcjonować jeszcze przez jakiś czas. Na pewno poinformujemy Klienta o wszystkich zauważonych szczegółach 🙂

Bierzemy na warsztat wszystkie rodzaje drukarek: igłowe, laserowe i atramentowe. Nie ma znaczenia marka urządzenia, mamy dość doświadczenia, by zająć się każdą:)

Zajmowaliśmy się już naprawami takich drukarek, jak Brother, Oki, Samsung, Panasonic, HP, Hewlett-Packard, Canon, Lexmark czy Epson.

Dyplomy, certyfikaty - PC-NET naprawa drukarek w Częstochowie

Dbamy o to, by być stale na bieżąco i zapewniać naszym Klientom usługi na najwyższym możliwym poziomie. Technicy współpracujący z nami regularnie korzystają z każdej okazji, by móc się doszkolić i poznać najnowsze urządzenia pojawiające się na rynku.

Zdobyliśmy już wiele dyplomów i certyfikatów potwierdzających posiadane przez nas kwalifikacje, ale wciąż chcemy sięgać po więcej!

PC-NET - dobry serwis! - naprawa drukarek w Częstochowie

Wie o tym każdy, kto skorzystał. Grono zadowolonych Klientów stale się powiększa, co niezmiernie nas cieszy:)

Zapraszamy do nas, przekonajcie się sami, jak powinna wyglądać dobra naprawa drukarek🙂

Naprawa drukarek Częstochowa – serwis naprawy drukarek PC-NET www.naprawadrukarek.pl