Genialny monitor biznesowy o przekątnej 42″ SMART Kapp, który już na dobre zagościł w korporacjach – teraz w nowej, niższej cenie

Każdy, kto ma choć trochę do czynienia z rzeczywistością korporacyjną, nie wyobraża sobie codziennej pracy bez tego sprytnego urządzenia. To nieodzowny element każdego spotkania biznesowego, prezentacji czy szkolenia. SMART Kapp 42″ doskonale sprawdzi się także podczas omawiania kluczowych punktów projektu.

SMART Kapp 42″ – monitor biznesowy

To, czego nie sposób przeoczyć – niesamowicie nowoczesny wygląd

Już na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia ze sprzętem wysokiej klasy, nie tylko ze względu na zastosowaną w nim technologię, ale z uwagi na to, co w pierwszej kolejności przyciąga wzrok- wygląd.

Urządzenie zaprojektowano zgodnie z trendami aktualnie obowiązującymi na rynku technologicznym. Jest niezwykle cienkie, co absolutnie nie przeszkadza w tym, że sprawia wrażenie zadziwiająco solidnego, a do tego jest po prostu ładne.

SMART Kapp 42″ – cienkie i solidne urządzenie

Biała obudowa z pewnością zadowoli wszystkich użytkowników, którzy stawiają na minimalizm w biurze. Doskonale uzupełnia wnętrza w stylu skandynawskim, loftowym, minimalistycznym i nowoczesnym, ale równie dobrze odnajdzie się w mniej designerskich przestrzeniach jako świetny, wyróżniający się gadżet.

Funkcjonalność

Już sama obudowa okazuje się mocnym punktem monitora ułatwiającym pracę. Przede wszystkim znajdziemy na niej specjalne miejsce na odkładanie pisaka suchościeralnego i małą gąbeczkę, dzięki czemu problem z ich odkładaniem nie istnieje.

42″ ekran pozwala na swobodne pisanie, tworzenie grafik i wykresów, a możliwość łączenia z urządzeniami mobilnymi i komputerami powoduje, że wszystko, co powstaje na tablicy pojawia się bezpośrednio na sparowanych sprzętach.

Koniec z obowiązkiem tworzenia notatek ze spotkań!

Każdy z uczestników spotkania, szkolenia, czy lekcji może spokojnie skupić się na omawianym temacie, a tworzenie notatek nie wydłuża niepotrzebnie zebrania.

Dobra cena

Do tej pory można było kupić SMART Kappa za nieco ponad 2000 zł. Cena adekwatna do jakości, ale dlaczego nie można by jej obniżyć?

Każdy, kto chce skorzystać z dobrodziejstw tego sprzętu, może mieć go już za 805 zł netto w sklepie www.agapo.pl

Bezpośredni link do urządzenia SMART Kapp 42″