W ostatnim czasie coraz więcej akcji rabatowych na nowe i dobrze już znane nam sprzęty do biura. Tym razem bierzemy pod lupę promocje na niszczarki Opus oraz Ideal

Promocje na niszczarki marek Ideal oraz Opus dostępne w sklepie internetowym agapo.pl – wszystko do biura.

Trudno wyobrazić sobie pracę z dokumentami w biurze bez promocje na niszczarkiniszczarki. A już szczególnie w czasach, w których straszy RODO. Sporo zamieszania wprowadziły nowe obostrzenia w przepisach o ochronie danych osobowych, do których wszystkie firmy musiały się szybko dostosować…

Krótko o niszczarkach

Na rynku mamy wiele dostępnych rodzajów niszczarek, od tych przystosowanych do rzadszej eksploatacji po mocne i biznesowe modele potrafiące ciąć od kilku do kilkunastu arkuszy papieru jednocześnie. Niektóre niszczarki są dodatkowo wyposażone w osobną szczelinę do niszczenia np. płyt CD/DVD czy też kart kredytowych lub innych plastikowych dokumentów.

Mniej zaawansowane modele posiadają podstawowe możliwości cięcia, plasują się niżej w nowej normie DIN 66399 (świadczącej o poziomie bezpieczeństwa danych), a także wymagają większej ilości działań od użytkownika.

Bardziej rozbudowane niszczarki posiadają już takie dodatki, jak np. automatyczny podajnik papieru, czujniki przegrzania, automatyczny START/STOP, czy dodatkowe pojemniki na ścinki np. po kartach kredytowych.

Ochrona wrażliwych danych osobowych

W czasach, w których musimy szczególnie dbać o ochronę danych osobowych, nie wystarczy zwykła niszczarka. Warto zorientować się w najnowszych normach dotyczących poziomu bezpieczeństwa DIN 66399 i, w zależności od tego, z jakimi dokumentami przyjdzie nam pracować, dopasować odpowiednią niszczarkę do biurowych potrzeb.

Promocje na niszczarki - niszczarki dokumentów w najlepszych cenach

Od czerwca do października tego roku wybrane modele niszczarek znanych marek OPUS oraz IDEAL dostępne są w wyjątkowo korzystnych cenach. Przy zakupie urządzenia można skorzystać z rabatu lub wybrać kupon na zakupy SODEXO o wartości nawet do 150 zł (kupony różnią się wartością, w zależności od wybranego modelu) – gratis!